Sesja BARS®
1,5 h – 300 zł
  • To delikatny i energetyczny zabieg na ciało polegający na dotykaniu 32 punktów znajdujących się na głowie. Zabieg ma na celu redukcję stresu, spadek gonitwy myśli oraz głęboki relaks. W trakcie spotkania ok. 1,5h przeznaczone jest na sesję BARS® i 30 minut na rozmowę, podczas której możesz poruszyć dowolny temat. Po sesji otrzymasz kilka narzędzi werbalnych do pracy w domu.
  • Korzyści: lepszy sen i wewnętrzny spokój, spadek “gonitwy myśli” i lżejsza głowa, głęboki relaks, wsparcia przy depresji, stanach lękowych i PTSD oraz uzależnieniach, większa świadomość tego, co dookoła nas, widzenie możliwości tam, gdzie do tej pory widziało się przeszkody, więcej lekkości z tym, co wydawało się nie do pokonania, radość, wybór siebie w komunii z tym, co dookoła nas.
Energetyczny Facelift®
1,5 h – 300 zł
  • To proces, który opiekuje się wszystkimi punktami widzenia na temat Ciała, które utrudniają mu zmianę i uzdrawianie z totalną lekkością. Pomocny przy problemach z cerą, zmarszczkach oraz wszelkich troskach wypisanych na twarzy. Poprawia jakość snu, daje lekkość Ciału, relaksuje. W trakcie spotkania ok. 1,5h przeznaczone jest na sesję Facelift® i 30 minut na rozmowę, podczas której możesz poruszyć dowolny temat. Po sesji otrzymasz kilka narzędzi werbalnych do pracy w domu.
  • Korzyści: redukacja zmarszczek i trosk wypisanych na twarzy, poprawa cery, zmniejszenie oznak starzenia się, wsparcie po operacjach przegrody nosowej, problemów z zatokami oraz porażeniu nerwu twarzowego, przy chorobach tarczycy i górnych dróg oddechowych, zmniejszenie osądów na temat ciała, co zwiększa lubienie go i większą radość z jego posiadania, odzyskanie „twarzy” i stanie się widocznym dla innych i dla siebie, relaks i poprawa jakości snu.
MTVSS
1,5h - 300 zł

To proces odbudowujący układ odpornościowy organizmu. Jest niezwykłym wsparciem po chemioterapii i innych formach leczenia uderzających i niszczących naturalne zdolności organizmu do obrony przed bakteriami, wirusami i grzybami. Zaleca się wykonać ok. 20 sesji, by uzyskać trwały efekt.

BMM
1h lub dłużej - 300 zł

Pełna nazwa procesu brzmi: pozbywanie się, likwidowanie i rozpuszczanie Bio Mimicznej i Bio Mimetrycznej Mimikry bólów, ścieżek i rzeczywistości innych ludzi. Jest to proces, który uwalnia nas od tworzenia życia i naszych ciał poprzez naśladowanie i kopiowanie innych. Jest niezwykle pomocny dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z ludźmi oraz osób, które z łatwością odczuwają rzeczywistości, emocje i myśli innych tworząc na ich podstawie swoje życie zamiast kreować je poprzez własne wybory.

Opłata za sesję jest pobierana z góry. Nieodwołanie spotkania lub odwołanie mniej niż 24 h przed jest płatne 100% wartości wskazanego cennika.