Japoński Rytuał Twarzy
50 minut – 110 zł

Legendy mówią, że był to zabieg zarezerwowany dla rodziny cesarskiej. W naturalny i nieinwazyjny sposób wygładza i odmładza twarz. Wpływa pozytywnie na wygląd jak i na samopoczucie. Zaleca się przyjść na minimum 10 zabiegów.

Lomi Lomi Nui
90 min – 200 zł
120 min – 250 zł

Masaż świątynny wykonywany w świątyniach przez hawajskich kapłanów. Działa na ciało fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe. Jest masażem pełnym szacunku, akceptacji i miłości.

Sesja BARS®
120 min – 200 zł

To delikatny i energetyczny zabieg na ciało polegający na dotykaniu 32 punktów znajdujących się na głowie. Zabieg ma na celu redukcję stresu, spadek gonitwy myśli oraz głęboki relaks. W trakcie spotkania ok. 1,5h przeznaczone jest na sesję BARS® i 30 minut na rozmowę, podczas której możesz poruszyć dowolny temat. Po sesji otrzymasz kilka narzędzi werbalnych do pracy w domu.

Energetyczny Facelift®
120 min – 200 zł

To proces, który opiekuje się wszystkimi punktami widzenia na temat Ciała, które utrudniają mu zmianę i uzdrawianie z totalną lekkością. Pomocny przy problemach z cerą, zmarszczkach oraz wszelkich troskach wypisanych na twarzy. Poprawia jakość snu, daje lekkość Ciału, relaksuje. W trakcie spotkania ok. 1,5h przeznaczone jest na sesję Facelift® i 30 minut na rozmowę, podczas której możesz poruszyć dowolny temat. Po sesji otrzymasz kilka narzędzi werbalnych do pracy w domu.

Masaże i zabiegi wykonuję w Warszawie (Ursynów).