Klasa BARS®

Zapraszam Cię na magiczne zajęcia, podczas których nauczysz się wykonywania sesji BARS® oraz trzech nowych procesów, których jeszcze rok temu nie było na tych zajęciach. Prócz sesji bars usłyszysz na zajęciach setki… pytań i zero odpowiedzi ;)

Co zyskasz?

 • lepszy sen i wewnętrzny spokój,
 • spadek gonitwy myśli i „lżejszą głowę” (jeśli należysz do tych, którzy „za dużo myślą i kombinują”, BARS-y® są dla Ciebie!),
 • głęboki relaks dla ciała i bolącej głowy,
 • klarowność, jasność i widzenie rzeczy i ludzi takimi, jacy są, co ułatwia nam podejmowanie decyzji i zmniejsza walkę z tym, co dookoła,
 • wsparcie podczas rzucania palenia,
 • wsparcie w wielu dolegliwościach fizycznych i psychicznych takich jak depresja, PTSD i zaburzenia lękowe,
 • i wiele, wiele innych rzeczy, które pozwolisz sobie otrzymać :)

Czym jest magiczna sesja BARS®

Access Bars® to jedno z głównych narzędzi Access Consciousness®.
Bars® (ang. pręty) są to 32 punkty na głowie, w których zmagazynowane są nasze przekonania, traumy, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: bezsilności, szczęścia, kreatywności, pieniędzy, zdrowia, starzenia się i innych.

Podczas sesji Access Bars® uwalniane są tzw: kody telepatyczne czyli wszelkie myśli, przekonania, wierzenia, programy przejęte od naszej rodziny, przodków, najbliższego otoczenia, które nas hamują, blokują, uniemożliwiają dalszy rozwój. To tak jakbyś czyścił swój dysk ze wszystkich niepotrzebnych Ci plików… A w praktyce?

Sesja Bars® jest relaksująca i odprężająca, a jej efektem jest lepsze samopoczucie oraz pozytywne zmiany w zdrowiu i życiu, szybkość zmian jest uzależniona od naszej gotowości do uwolnienia się od tego, co nas ogranicza.

W ramach warsztatu:

 • nauczysz się jak wykonywać sesję Bars®,
 • podarujesz i otrzymasz 2 sesje Bars® oraz otrzymasz instrukcję wykonywania sesji, skrypt opisujący metodę i nagranie z całego spotkania.

Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars® za pieniądze.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

Do czego zaprasza Access Consciousness? To zbiór narzędzi manulnych (np. sesja BARS®) i werbalnych (np. pytania, mantry), które pozwalają na zmianę tych obszarów, które uznałeś, że zmiany wymagają.

Cena klasy Bars : 970 zł
– dla powtarzających: 485 zł
– dla osób w wieku 16-18 – 485 zł.
– dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł
Możliwa płatność ratalna (2 raty).

Gwarancją miejsca na klasie jest wpłata 370 zł zaliczki na konto:

11 1050 1025 1000 0090 4534 9413

Najbliższe szkolenia:

 • Warszawa 18 października 2020
 • Warszawa 24 października 2020

9:00 – 17:00

Fragmenty zajęć: