Sesja BARS®
1,5 h – 400 zł
  • To delikatny i energetyczny zabieg na ciało polegający na dotykaniu 32 punktów znajdujących się na głowie. Zabieg ma na celu redukcję stresu, spadek gonitwy myśli oraz głęboki relaks. Sesja BARS® trwa 90minut.
  • Korzyści: lepszy sen i wewnętrzny spokój, wsparcie przy depresji, stanach lękowych i PTSD oraz uzależnieniach, większa świadomość tego, co dookoła nas, widzenie możliwości tam, gdzie do tej pory widziało się przeszkody, więcej lekkości z tym, co wydawało się nie do pokonania, radość, wybór siebie w komunii z tym, co nas dookoła.
  • Zapisy na sesję przez stronę (płatność z góry): ZnanyLekarz.pl
Energetyczny Facelift®
1,5 h – 400 zł
  • To proces, który opiekuje się wszystkimi punktami widzenia na temat Ciała, które utrudniają mu zmianę i uzdrawianie z totalną lekkością. Pomocny przy problemach z cerą, zmarszczkach oraz wszelkich troskach wypisanych na twarzy. Poprawia jakość snu, daje lekkość Ciału, relaksuje. W trakcie spotkania ok. 1,5h przeznaczone jest na sesję Facelift® i 30 minut na rozmowę, podczas której możesz poruszyć dowolny temat. Po sesji otrzymasz kilka narzędzi werbalnych do pracy w domu.
  • Korzyści: redukcja zmarszczek i trosk wypisanych na twarzy, poprawa cery, zmniejszenie oznak starzenia się, wsparcie po operacjach przegrody nosowej, problemach z zatokami oraz porażeniu nerwu twarzowego, przy chorobach tarczycy i górnych dróg oddechowych, zmniejszenie osądów na temat ciała, co zwiększa lubienie go i większą radość z jego posiadania, odzyskanie „twarzy” i stanie się widocznym dla innych i dla siebie, relaks i poprawa jakości snu.
  • Zapisy na sesję przez stronę (płatność z góry – wybierz „Sesja BARS”): ZnanyLekarz.pl
Klasa BARS®
Godz. 9:00-17:00
1.275zł
Opłata za sesję jest pobierana z góry. Nieodwołanie spotkania lub odwołanie mniej niż 24 h przed jest płatne 100% wartości wskazanego cennika.